Kategorie
Korálky->
  TOHO-beads->
    TOHO Round 15/0
    TOHO Round 11/0
    TOHO Round 8/0
    TOHO Round 6/0
    TOHO Bugles 3 mm
    TOHO Bugles 9 mm
    TOHO Demi Round 11/0
    TOHO Demi Round 8/0
    TOHO Demi Round 6/0
    TOHO Mixes
    TOHO Hex 8
    TOHO Triangles 8
    TOHO Magatama 3 mm
    TOHO Treasures
    TOHO Cubes 4 mm
    TOHO Bugles 6 mm
    TOHO Twisted Bugles 9 mm
  Rokajl->
  Miyuki->
  Ohňovky->
  Mačkané->
  Ploškované->
  Minerály->
  Korály->
  Perleť, mušle->
  AB exclusive
  Plastové->
  Swarovski->
  Millefiori
  Kovové->
  Kočičí oči
  Dřevěné->
  Skleněné zlomky
  Praskačky-Crackle
  Broušené
  Vinutky
  Voskové perle
  Šatonové-štrasové
  Říční perličky
  S velkým otvorem
  Smalt a epoxy
  Mixy
  Přívěsky skleněné
  Ostatní
  Sezonní - Vánoce
  RWS návleky - Zima
Komponenty->
Stříbro 925
Návlekové materiály->
Materiál na šperky->
Pomůcky
Návody, Literatura->
Korálkové stavebnice->
Výrobky->
Aktuální sortiment:
7593
položek skladem.
Rychlé hledání
Zadejte klíčová slova.
Rozšířené hledání
Ptáček holubice - Dove Bird 10x16 mm, Transparent Red Matted Black Wash, 2 ks
13,00Kč
Informace
Obchodní podmínky
Dodání
Ochrana údajů
Jak nakupovat
Kontakt
TOHO Trans-Rainbow Frosted Dark Topaz, TR-15-162CF, 5 g
26,00Kč
Velikost 15/0 (1,5 mm), barva: Transparent Rainbow Frosted Dark Topaz, tmavě medově hnědá průhledná matná duhová. Foto použito se svolením.
V balení 5 g.
Kód zboží: TOHO156768
Tato položka byla přidána do katalogu 28. 06. 2012.
   x
   Chcete na webu vytvořit odkaz na tento produkt?
 <a href="http://www.naspirale.cz/produkt/toho-trans-rainbow-frosted-dark-topaz-tr-15-162cf-5-g">
 TOHO Trans-Rainbow Frosted Dark Topaz, TR-15-162CF, 5 g</a>
Zákazníci, kteří si tento výrobek koupili, objednali také:
Preciosa Candy 8 mm, Silky Metallic Mist, 10 ks
ZoliDuo Left - levé - Antique Blueberry, 20 ks
Preciosa Candy 8 mm, Lava Red, 10 ks
TOHO Opaque-Rainbow Oxblood, TR-11-406, 10 g
ZoliDuo Right - pravé - Antique Blueberry, 20 ks
Preciosa Candy Oval 6x8 mm, Herbs&Spices Lavender, 10 ks