Kategorie
Korálky->
  TOHO-beads->
    TOHO Round 15/0
    TOHO Round 11/0
    TOHO Round 8/0
    TOHO Round 6/0
    TOHO Bugles 3 mm
    TOHO Bugles 9 mm
    TOHO Demi Round 11/0
    TOHO Demi Round 8/0
    TOHO Demi Round 6/0
    TOHO Mixes
    TOHO Hex 8
    TOHO Triangles 8
    TOHO Magatama 3 mm
    TOHO Treasures
    TOHO Cubes 4 mm
    TOHO Bugles 6 mm
    TOHO Twisted Bugles 9 mm
  Rokajl->
  Miyuki->
  Ohňovky->
  Mačkané->
  Ploškované->
  Minerály->
  Korály->
  Perleť, mušle->
  AB exclusive
  Plastové->
  Swarovski->
  Millefiori
  Kovové->
  Kočičí oči
  Dřevěné->
  Skleněné zlomky
  Praskačky-Crackle
  Broušené
  Vinutky
  Voskové perle
  Šatonové-štrasové
  Říční perličky
  S velkým otvorem
  Smalt a epoxy
  Mixy
  Přívěsky skleněné
  Ostatní
  Sezonní - Vánoce
  RWS návleky - Zima
Komponenty->
Stříbro 925
Návlekové materiály->
Materiál na šperky->
Pomůcky
Návody, Literatura->
Korálkové stavebnice->
Výrobky->
Aktuální sortiment:
7593
položek skladem.
Rychlé hledání
Zadejte klíčová slova.
Rozšířené hledání
Ptáček holubice - Dove Bird 10x16 mm, Transparent Red Matted Black Wash, 2 ks
13,00Kč
Informace
Obchodní podmínky
Dodání
Ochrana údajů
Jak nakupovat
Kontakt
TOHO Trans-Rainbow Amethyst, TR-15-166C, 5 g
20,00Kč
Velikost 15/0 (1,5 mm), barva: Trans-Rainbow Amethyst, průhledná fialová duhová. Foto použito se svolením.