Kategorie
Korálky->
  TOHO-beads->
  Rokajl->
  Miyuki->
    MIYUKI Round->
      Round 15/0
      Round 11/0
      Round 8/0
    Delica->
    Bugle->
    Tila Beads
    Half Tila
    Quarter Tila
    Drop 3,4 mm MIX
    Drop 3,4 mm
    Magatama 4mm MIX
    Long Magatama
  Ohňovky->
  Mačkané->
  Ploškované->
  Minerály->
  Korály->
  Perleť, mušle->
  AB exclusive
  Plastové->
  Swarovski->
  Millefiori
  Kovové->
  Kočičí oči
  Dřevěné->
  Skleněné zlomky
  Praskačky-Crackle
  Broušené
  Vinutky
  Voskové perle
  Šatonové-štrasové
  Říční perličky
  S velkým otvorem
  Smalt a epoxy
  Mixy
  Přívěsky skleněné
  Ostatní
  Sezonní - Vánoce
  RWS návleky - Zima
Komponenty->
Stříbro 925
Návlekové materiály->
Materiál na šperky->
Pomůcky
Návody, Literatura->
Korálkové stavebnice->
Výrobky->
Aktuální sortiment:
7593
položek skladem.
Rychlé hledání
Zadejte klíčová slova.
Rozšířené hledání
Ptáček holubice - Dove Bird 10x16 mm, Transparent Pink AB, 2 ks
13,00Kč
Informace
Obchodní podmínky
Dodání
Ochrana údajů
Jak nakupovat
Kontakt
Miyuki Round Black Lined Chartreuse, MRR-15-1816, 5 g
31,00Kč
Velikost 15/0 (1,5 mm), velikost otvoru 0,7 mm, barva: Black Lined Chartreuse - transparentní světle hráčkově zelená s černým průtahem.